|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матеріал | ZnAl + сталь + пластик |
|---|---|
| Hop-Up | Так |
| Blow Back | Так |
| Вага [g] | 2585g |
| Довжина [mm] | 650-730mm |
| Живлення | Green Gas |
| Вид вогню | Автоматичний, Одиночний |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 106 |
| Тип магазину | real-cap |
| Місткість магазину кульок | 50 |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 195 |
| Тип різьби зовнішнього ствола | 14mm CCW |